Specjalizuję się w redukcji masy ciała. Pomagam schudnąć i zmienić nawyki żywieniowe również osobą z chorobami tarczycy, insulinoopornością, cukrzycą i chorobami przewodu pokarmowego. Podejmuję się również współpracy osobami, które uważają się za „trudne przypadki” lub, dla których problem z odchudzaniu stanowi brak czasu. Prowadzę konsultacje stacjonarnie w gabinecie we Wrocławiu oraz online.

 JAK PRACUJĘ?

Skutecznie!

Podczas pierwszej wizyty przeprowadzam wywiad żywieniowo-zdrowotny, weryfikuję dotychczasowy sposób odżywiania oraz wykonuję analizę składu ciała metodą elektrycznej bioimpedancji. Na tej podstawie wraz z pacjentem ustalamy cel i indywidualny plan działań.

Współpraca najczęściej przybiera jedną z trzech form:

1) Modyfikacja dotychczasowego sposobu żywienia i monitorowanie zmian przy użyciu aplikacji.

2) Stosowanie konkretnego przygotowanego jadłospisu.

3) Dostawa diety w formie cateringu dietetycznego Sztuka Jedzenia  (możliwa w Warszawie, we Wrocławiu i bliskich okolicach tych miast).

Forma współpracy jest zależna od potrzeb pacjenta, dotychczasowych doświadczeń jak również budżetu, jaki chce przeznaczyć na ten cel.

 

CENNIK KONSULTACJI:

Koszt konsultacji wynosi 200zł (w przypadku pierwszej wizyty + 100zł)

Pierwsza trwa ok 70min i zawiera zawiera:

– wywiad żywieniowo-zdrowotny,

– analizę składu ciała,

– weryfikację dotychczasowego sposobu odżywiania,

– dopasowanie indywidualnego planu działań do określonego celu (podstawowe zalecenia, w razie potrzeb plan suplementacyjny),

 

Konsultacja kontrolna trwa około 50min i zawiera:

– analizę składu ciała,

– weryfikacja dotychczasowych postępów,

– wprowadzenie ewentualnych korekt.

 

USŁUGI DODATKOWE:

Po odbytej konsultacji istnieje możliwość przygotowania 7 dniowego, indywidualnego planu żywieniowego dostosowanego do informacji zebranych w wywiadzie żywieniowym, zawierający propozycje dań wraz ze sposobem przygotowania i listą zakupów cena: 200zł.

 Istnieje możliwość przygotowania diety w formie dostaw diety pudełkowej w cateringu dietetycznym Sztuka Jedzenia.

  

Przygotowanie do pierwszej wizyty w gabinecie:

 Jeżeli nie ma przeciwskazań zdrowotnych na pierwszej wizycie w gabinecie wykonuję analizę składu ciała. Aby była jak najbardziej miarodajna proszę ewentualny bardziej obfity posiłek zjeść max 3-4h przed spotkaniem, natomiast godzinę przed wizytą proszę już nie spożywać żadnych pokarmów ani płynów. Co równie ważne na około 24h przed wizytą proszę jeść i pić jak najbardziej typowo (tj. tak jak obecnie spożywane są posiłki i płyny). Osoby aktywne fizycznie proszę, aby ostatni intensywny trening w miarę możliwości wykonały max 24h przed spotkaniem. Nie ma konieczności wykonywania dodatkowych badań przed pierwszą wizytą natomiast jeżeli posiada Pan/i aktualne badania laboratoryjne (np. morfologię) lub w przypadku osób chorych zalecenia/sugestie lekarza prowadzącego w kontekście diety proszę o ich przyniesienie.

 

Przygotowanie do pierwszej wizyty online: 

Konsultacje online odbywają się za pośrednictwem serwisu Znany Lekarz. Potrzebne jest tylko stabilne łącze internetowe (pacjent otrzymuje link do logowania w przeglądarce).  Nie ma konieczności wykonywania dodatkowych badań przed pierwszą wizytą natomiast jeżeli posiada Pan/i aktualne badania laboratoryjne (np. morfologię) lub w przypadku osób chorych zalecenia/sugestie lekarza prowadzącego w kontekście diety proszę o ich przygotowanie.